Tatra Fest Bieg

Wydarzenie:
Tatra Fest Bieg 2018 Tatra Fest Bieg 2018
Organizator:
Stowarzyszenie Spotkania z Filmem Górskim
Data:
18.08.2018
Miejsce:
Tatry, Zakopane
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
309
Ukończyło:
263
Nieklasyfikowani:
46
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Mężczyźni

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKateg.KrajKlubMiejscowośćHala OrnakMetaStrata
1 68 Faron Robert M (1) 1974 M35 (1) POL Salco Garmin Team Zalesie 2:36:13,5(4) 7:14:16,2
2 94 Gutt Piotr M (2) 1994 M18 (1) POL Tatrareh Poronin 2:33:48,6(3) 7:28:17,6 14:01,4
3 286 Szumliński Piotr M (3) 1984 M18 (2) POL Marcin Świerc TEAM Kraków 2:43:08,3(8) 7:54:29,0 40:12,8
4 15 Biernawski Piotr M (4) 1977 M35 (2) POL ATTIQ Team/Salming Nowy Targ 2:37:30,8(5) 7:57:47,4 43:31,2
5 69 Ficek Roman M (5) 1989 M18 (3) POL TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKA Skawica 2:54:23,1(18) 8:08:04,7 53:48,5
6 46 Czuba Jarek M (6) 1991 M18 (4) POL Mountain Fuel Polska Piotrkow Trybunalski 2:39:45,0(6) 8:15:14,3 1:00:58,1
7 279 Stolarz Piotr M (7) 1977 M35 (3) POL Dąbrowa Górnicza 2:46:38,6(10) 8:37:00,5 1:22:44,3
8 134 Korpalski Tomasz M (8) 1981 M35 (4) POL Biegaj z Głową Gdańsk 2:52:35,6(14) 8:39:10,4 1:24:54,2
9 78 Gawlik Sławek M (9) 1984 M18 (5) POL MarcinSwiercTeam Kraków 2:55:34,4(20) 8:43:43,3 1:29:27,1
10 175 Łyjak Błażej M (10) 1979 M35 (5) POL Chata Biegacza K34 Wrocław 3:05:46,6(31) 8:48:43,3 1:34:27,1
11 150 Kucharczyk Maciej M (11) 1976 M35 (6) POL Choszczno 2:54:40,8(19) 8:53:39,6 1:39:23,4
12 114 Kicziński Bartosz M (12) 1984 M18 (6) POL Brodnica Biega Brodnica 2:43:07,3(7) 8:55:08,8 1:40:52,6
13 246 Rolbiecki Piotr M (13) 1987 M18 (7) POL Geoings Polska Gdańsk 2:53:36,5(17) 8:55:08,8 1:40:52,6
14 304 Urbańczyk Karol M (14) 1990 M18 (8) POL Gliwice 2:59:44,5(24) 8:55:08,8 1:40:52,6
15 184 Matyja Adam M (15) 1981 M35 (7) POL Stara Huta 3:02:51,6(28) 8:56:17,9 1:42:01,7
16 2 Badura Adam M (16) 1978 M35 (8) POL Forma Wodzisław Śląski Rybnik 3:00:07,7(25) 8:56:18,2 1:42:02,0
17 225 Pawlica Paweł M (17) 1989 M18 (9) POL Kraków 3:08:50,0(37) 8:57:30,4 1:43:14,2
18 291 Ścieszka Wojciech M (18) 1973 M35 (9) POL 13 elt Kraków - Balice Kraków 3:07:25,1(33) 9:09:40,8 1:55:24,6
19 297 Topolski Marcin M (19) 1976 M35 (10) POL BKB Victoria Brzesko Jadowniki 3:07:56,5(34) 9:10:41,5 1:56:25,3
20 307 Wałczyk Krzysztof M (20) 1985 M18 (10) POL Łowce 3:06:53,1(32) 9:12:24,1 1:58:07,9
21 14 Bieliński Maciek M (21) 1986 M18 (11) POL Warszawa 2:57:07,8(22) 9:13:08,8 1:58:52,6
22 48 Ćwidak Paweł M (22) 1988 M18 (12) POL SKPT Gdańsk Gdańsk 3:17:45,7(61) 9:13:30,7 1:59:14,5
23 245 Rodrigo Pereira Oswald M (23) 1984 M18 (13) POL Wild for the Run/Hercog RunningTeam Warszawa 3:04:52,9(29) 9:26:38,2 2:12:22,0
24 258 Schramm Rafał M (24) 1988 M18 (14) POL MarcinŚwiercTEAM/Sprintem do Ultra Kraków 3:14:49,5(46) 9:29:41,9 2:15:25,7
25 284 Sztefko Józef M (25) 1965 M50 (1) POL Beskidzka Grupa GOPR Kozy 3:10:25,9(41) 9:34:48,9 2:20:32,7
26 50 Data Tomasz M (26) 1972 M35 (11) POL HRmax Żory Żory 3:21:18,3(72) 9:34:52,8 2:20:36,6
27 45 Czerwiński Rafał M (27) 1973 M35 (12) POL Piotr i Paweł Marka Formy Poznań 3:17:07,3(56) 9:35:13,7 2:20:57,5
28 223 Pasek Tomasz M (28) 1982 M35 (13) POL Dżeppetto Forza- Park Pinokio Wieliczka 3:08:05,5(35) 9:35:32,2 2:21:16,0
29 273 Stach Pawel M (29) 1976 M35 (14) POL Krzeszowice 2:48:22,3(11) 9:35:32,2 2:21:16,0
30 242 Pożak Grzegorz M (30) 1980 M35 (15) POL Stay Insane Lubartów 3:15:01,7(48) 9:42:14,5 2:27:58,3
31 224 Paszczak Artur M (31) 1968 M50 (2) POL Warszawa 3:10:20,4(40) 9:44:02,3 2:29:46,1
32 310 Wasik Robert M (32) 1982 M35 (16) POL Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy Wrocław 3:22:18,2(74) 9:46:22,8 2:32:06,6
33 16 Biskupski Piotr M (33) 1976 M35 (17) POL Poznań 3:16:03,4(52) 9:49:36,1 2:35:19,9
34 30 Bytniewski Dariusz M (34) 1977 M35 (18) POL Team Silesia Marathon Katowice 3:19:29,0(68) 9:49:36,1 2:35:19,9
35 305 Wahl Daniel M (35) 1977 M35 (19) POL Kościelisko 3:17:15,4(57) 9:57:11,8 2:42:55,6
36 127 Kociołek Witold M (36) 1975 M35 (20) POL Runonline.pl Team Kraków 3:19:06,7(63) 9:57:22,0 2:43:05,8
37 256 Sadowski Tomasz M (37) 1977 M35 (21) POL KOSSMATE ŻUKI Kraków 3:23:14,3(76) 10:02:43,6 2:48:27,4
38 49 Daniel Jarek M (38) 1976 M35 (22) POL Dynafit Bielsko Biała 3:33:43,8(110) 10:03:17,3 2:49:01,1
39 195 Moćko Jacek M (39) 1988 M18 (15) POL DSV Zagnańsk 3:27:50,4(92) 10:03:57,1 2:49:40,9
40 281 Sułek Wojciech M (40) 1981 M35 (23) POL klub KarpielSteindel Architektura Zakopane 3:14:27,8(45) 10:04:03,9 2:49:47,7
41 313 Werner Kamil M (41) 1984 M18 (16) POL Ultra Pasterze Warszawa 3:27:11,6(90) 10:10:57,9 2:56:41,7
42 240 Połubok Kajetan M (42) 1979 M35 (24) POL Tychy 3:16:38,5(53) 10:12:17,6 2:58:01,4
43 277 Stefański Krystian M (43) 1984 M18 (17) POL KS KANAŁEK Olsztyn 3:08:10,8(36) 10:15:07,1 3:00:50,9
44 302 Uber Marcin M (44) 1991 M18 (18) POL Decathlon Przymorze Running Team Pruszcz Gdański 3:09:07,6(38) 10:15:07,4 3:00:51,2
45 214 Olkis Rafał M (45) 1981 M35 (25) POL przebiega.pl Wrocław 3:22:59,4(75) 10:15:09,3 3:00:53,1
46 342 Zdunek Grzegorz M (46) 1989 M18 (19) POL Truch.com Nowy Bedoń 3:15:05,7(49) 10:16:10,0 3:01:53,8
47 228 Pawłowski Tomasz M (47) 1979 M35 (26) POL Adamed/Team PLeszew Dobrzyca 3:20:55,1(71) 10:18:26,1 3:04:09,9
48 123 Kmak Sławek M (48) 1974 M35 (27) POL PAPIKI Grybów 3:31:28,0(100) 10:18:52,9 3:04:36,7
49 12 Biedroński Grzegorz M (49) 1983 M35 (28) POL Kraków 3:26:49,2(88) 10:19:36,1 3:05:19,9
50 262 Skrok Dariusz M (50) 1973 M35 (29) POL Hardcore Holidays Namysłów 3:13:49,1(44) 10:20:33,7 3:06:17,5
51 306 Waldon Krzysztof M (51) 1973 M35 (30) POL HRmax Żory Żory 3:26:46,7(87) 10:22:07,8 3:07:51,6
52 9 Bartosiński Mariusz M (52) 1973 M35 (31) POL Warszawa 3:25:35,1(82) 10:22:51,2 3:08:35,0
53 84 Góral Grzegorz M (53) 1984 M18 (20) POL Nogami do góry Swoszowice 3:16:56,6(55) 10:26:46,5 3:12:30,3
54 13 Biela Łukasz M (54) 1991 M18 (21) POL Zabrze 3:14:57,9(47) 10:27:58,3 3:13:42,1
55 327 Wojciechowski Przemysław M (55) 1984 M18 (22) POL ChampionMan Team Czempiń 3:26:38,0(86) 10:28:01,0 3:13:44,8
56 120 Klusek Mateusz M (56) 1989 M18 (23) POL Sklep Biegacza Running Team Kraków Kraków 3:17:33,3(59) 10:28:06,6 3:13:50,4
57 146 Krzyszłowski Rafał M (57) 1976 M35 (32) POL #UltraOpole Opole 3:38:03,2(117) 10:28:22,4 3:14:06,2
58 190 MIREK GRZEGORZ M (58) 1979 M35 (33) POL MOVE STUDIO KRAKÓW 3:15:29,7(51) 10:28:41,4 3:14:25,2
59 64 Durał Grzegorz M (59) 1978 M35 (34) POL Trening Ultrasa Wrocław 3:17:43,9(60) 10:30:42,8 3:16:26,6
60 293 ŚLIWKA CEZARY M (60) 1981 M35 (35) POL DWAJ ZGRYŹLIWI TETRYCY KIELCE 3:19:45,5(70) 10:34:19,8 3:20:03,6
61 77 Gawęski Maciej M (61) 1973 M35 (36) POL KW Kraków Kraków 3:44:43,2(134) 10:36:07,9 3:21:51,7
62 156 Kuźniak Filip M (62) 1976 M35 (37) POL Katowice 3:19:25,8(66) 10:36:23,3 3:22:07,1
63 178 Maculewicz Mateusz M (63) 1979 M35 (38) POL Multipower Polska Team Gdynia 3:11:22,6(42) 10:36:23,3 3:22:07,1
64 67 Dziemba Piotr M (64) 1977 M35 (39) POL Dynafit Team Bielsko-Biała 3:33:26,8(107) 10:36:42,5 3:22:26,3
65 348 Żyrek Adam M (65) 1969 M35 (40) POL Jasło 3:30:15,3(97) 10:36:59,9 3:22:43,7
66 183 Mars Maksymilian M (66) 1975 M35 (41) POL Codlake Activ Kraków 3:33:41,3(109) 10:38:52,4 3:24:36,2
67 220 Pałka Tomasz M (67) 1979 M35 (42) POL Luzyx Rzeszów 3:25:23,9(81) 10:39:07,5 3:24:51,3
68 131 Komaniecki Łukasz M (68) 1983 M35 (43) POL Inżynieria Biegania Rybnik 3:27:53,3(93) 10:44:25,8 3:30:09,6
69 317 Wierzbicki Hubert M (69) 1992 M18 (24) POL Pasikurowice 3:25:21,7(80) 10:45:20,3 3:31:04,1
70 33 Chmielewski Dariusz M (70) 1968 M50 (3) POL Dla Marty Murowana Goslina 3:26:14,5(85) 10:46:54,7 3:32:38,5
71 263 Skrzyp Tomasz M (71) 1983 M35 (44) POL NutrendTeam Bielsko Biała 3:18:49,7(62) 10:50:48,8 3:36:32,6
72 92 Gurgul Sebastian M (72) 1982 M35 (45) POL Aromat Nóg Kraków 3:39:04,5(120) 10:53:38,3 3:39:22,1
73 105 Janiuk Jarosław M (73) 1968 M50 (4) POL BBL Białystok Białystok 3:43:33,6(128) 10:55:02,0 3:40:45,8
74 126 Kochanowski Michał M (74) 1990 M18 (25) POL Night Runners Staszów 3:38:26,0(119) 10:55:22,0 3:41:05,8
75 113 Kąkol Zbigniew M (75) 1984 M18 (26) POL Water Team Gwoźnica Dolna 3:21:52,0(73) 10:55:41,7 3:41:25,5
76 66 Dziedzic Witold M (76) 1977 M35 (46) POL SPAR Rzeszów 3:36:27,8(115) 10:56:10,9 3:41:54,7
77 252 Rudnik Tomasz M (77) 1979 M35 (47) POL Wieliczka 3:50:13,7(150) 10:56:51,2 3:42:35,0
78 87 Grabiński Wojciech M (78) 1994 M18 (27) POL Rogoziński klub Biegacza Rogoźno 3:56:57,9(160) 10:57:11,0 3:42:54,8
79 170 Lubański Robert M (79) 1966 M50 (5) POL Bukowice 3:16:53,6(54) 10:59:06,3 3:44:50,1
80 203 Nadrowski Piotr M (80) 1967 M50 (6) POL Kondycja Piaseczno 3:49:30,4(145) 10:59:45,8 3:45:29,6
81 151 Kujawski Bogusław M (81) 1965 M50 (7) POL Gorlice 3:28:49,1(94) 11:00:58,5 3:46:42,3
82 119 Klonowski Jacek M (82) 1977 M35 (48) POL Biaowieża 3:09:58,5(39) 11:01:27,9 3:47:11,7
83 136 Kostecki Igor M (83) 1984 M18 (28) POL Wchszt Brzesko 3:24:41,3(79) 11:03:22,7 3:49:06,5
84 230 Pepliński Grzegorz M (84) 1976 M35 (49) POL Gdańsk 3:19:15,0(64) 11:04:43,4 3:50:27,2
85 40 Ciepły Maciej M (85) 1990 M18 (29) POL Night Runners Wrocław Wrocław 3:35:01,6(111) 11:04:44,2 3:50:28,0
86 157 Kwiatkowski Michael M (86) 1987 M18 (30) POL Kraków 3:12:56,6(43) 11:06:05,7 3:51:49,5
87 88 gradzi dariusz M (87) 1983 M35 (50) POL Krakowska Izba Adwokacka Kraków 3:36:10,2(114) 11:07:42,3 3:53:26,1
88 355 Pawliński Adam M (88) 1978 M35 (51) POL Pro-Run Wrocław Wrocław 3:55:26,9(159) 11:07:50,2 3:53:34,0
89 152 Kuna Wojciech M (89) 1989 M18 (31) POL Kraków 3:32:36,4(105) 11:07:55,8 3:53:39,6
90 160 Latoszek Rafał M (90) 1973 M35 (52) POL CTS Warszawa 3:33:28,0(108) 11:08:39,1 3:54:22,9
91 116 Kiec Mateusz M (91) 1994 M18 (32) POL PatatajRunner Bieruń 3:36:30,3(116) 11:09:07,2 3:54:51,0
92 227 Pawłowski Marek M (92) 1964 M50 (8) POL Klub Biegacza Kompania Piwowarska Poznań 3:25:47,4(84) 11:09:11,6 3:54:55,4
93 63 Duduś Marek M (93) 1971 M35 (53) POL KB Maniac Poznań Sława Wielkopolska 3:32:55,5(106) 11:09:33,1 3:55:16,9
94 91 Grzejda Marcin M (94) 1974 M35 (54) POL Warszawa 3:32:13,4(103) 11:14:22,4 4:00:06,2
95 266 Słup Paweł M (95) 1990 M18 (33) POL bb runners Bielsko-Biała 3:49:20,0(143) 11:16:56,7 4:02:40,5
96 201 Muszyński Maciej M (96) 1966 M50 (9) POL MMPower Kraków 3:43:51,0(129) 11:16:57,8 4:02:41,6
97 210 Nyka Jan M (97) 1970 M35 (55) POL #runultratrail Warszawa 3:32:07,6(101) 11:18:13,0 4:03:56,8
98 29 BURZYŃSKI SEBASTIAN M (98) 1979 M35 (56) POL MPK WYBIEGANIE Warszawa 3:50:11,6(149) 11:21:11,1 4:06:54,9
99 47 Czyżkowski Rafał M (99) 1981 M35 (57) POL Chłopaki z nizin Warsaw 3:17:16,9(58) 11:21:18,5 4:07:02,3
100 174 Łukasik Michał M (100) 1985 M18 (34) POL Velobike Busko-Zdrój 3:43:16,4(127) 11:22:28,8 4:08:12,6
101 280 Strzygocki Maciej M (101) 1975 M35 (58) POL 34BKPamc Żary 3:24:34,5(78) 11:23:57,7 4:09:41,5
102 249 Rowiński Michał M (102) 1984 M18 (35) POL Lubawa Kocha Biegać Lubawa 3:40:19,9(122) 11:24:10,9 4:09:54,7
103 314 Wesołowski Mariusz M (103) 1984 M18 (36) POL Warszawa 3:57:45,3(164) 11:25:23,5 4:11:07,3
104 287 Szydłowski Jacek M (104) 1978 M35 (59) POL JACEK BIEGA Gdańsk 3:27:49,0(91) 11:27:44,4 4:13:28,2
105 318 Wiktorowicz Tomasz M (105) 1974 M35 (60) POL Warszawa 3:38:15,7(118) 11:29:46,9 4:15:30,7
106 147 Krzysztoń Marcin M (106) 1983 M35 (61) POL GMP Lasy Lublin 3:01:22,7(26) 11:29:59,1 4:15:42,9
107 25 Broll Romuald M (107) 1985 M18 (37) POL Warszawa 3:45:52,1(137) 11:33:32,8 4:19:16,6
108 329 Wojtas Artur M (108) 1979 M35 (62) POL - Calgary 3:50:07,4(147) 11:33:57,7 4:19:41,5
109 82 Gostkowski Łukasz M (109) 1987 M18 (38) POL KB GOCH BYTÓW Bytów 3:46:32,6(138) 11:36:32,4 4:22:16,2
110 59 Demyda Michał M (110) 1988 M18 (39) POL - Oława 3:32:11,5(102) 11:40:05,9 4:25:49,7
111 107 Januszkiewicz Michał M (111) 1980 M35 (63) POL Sosnowiec 3:32:20,5(104) 11:40:05,9 4:25:49,7
112 326 Wnęk Paweł M (112) 1972 M35 (64) POL Water Team Strzyżów 3:44:11,3(131) 11:40:05,9 4:25:49,7
113 229 Peplak Jarosław M (113) 1978 M35 (65) POL Gameness Konstancin Konstancin 3:50:10,2(148) 11:41:25,0 4:27:08,8
114 321 Witek Bogusław M (114) 1968 M50 (10) POL AA TARNÓW Tarnów 3:58:10,4(168) 11:41:45,2 4:27:29,0
115 243 PRZYPOLSKI PAWEŁ M (115) 1976 M35 (66) POL Im-Possible Team Warszawa 3:45:37,3(135) 11:42:04,0 4:27:47,8
116 165 Lewandowski Wojciech M (116) 1976 M35 (67) POL Wrocław 3:31:16,9(99) 11:42:55,5 4:28:39,3
117 81 Gołaj Karol M (117) 1986 M18 (40) POL Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy Wrocław 3:52:19,4(152) 11:43:21,6 4:29:05,4
118 347 Żołdak Przemysław M (118) 1977 M35 (68) POL Piątkowo na Biegowo Witkowo 3:29:37,1(96) 11:44:06,1 4:29:49,9
119 6 BARTKOWIAK Mariusz M (119) 1980 M35 (69) POL INSTRUKTOR BIEGANIA Opole 3:58:06,6(167) 11:44:52,3 4:30:36,1
120 90 Grycman Marek M (120) 1979 M35 (70) POL Lubię Biegać Turza Śląska 3:19:43,3(69) 11:45:23,3 4:31:07,1
121 57 Demby Michał M (121) 1988 M18 (41) POL Mud Goats Poznań 3:52:22,5(153) 11:45:39,3 4:31:23,1
122 74 Furmanowski Franciszek M (122) 1997 M18 (42) POL Puszczykowo 3:58:46,0(170) 11:48:36,6 4:34:20,4
123 52 DĄBROWSKI JACEK M (123) 1984 M18 (43) POL Dąbrowski Brothers Wilczyce 3:36:07,2(113) 11:48:49,3 4:34:33,1
124 41 Cieślawski Kacper M (124) 1993 M18 (44) POL Poznań 4:08:22,6(193) 11:51:01,5 4:36:45,3
125 1 Andrejczuk Józek M (125) 1972 M35 (71) POL Biegam bo Lubię Bialystok Bialystok 1:12:12,3(1) 11:51:23,6 4:37:07,4
126 264 Skrzypczak Hubert M (126) 1979 M35 (72) POL RunningPowerPlay Pruszków 3:50:30,1(151) 11:52:03,3 4:37:47,1
127 153 Kuncewicz Dariusz M (127) 1970 M35 (73) POL Stay Insane Lublin 4:06:18,8(190) 11:53:02,3 4:38:46,1
128 19 Bogaczyk Krzysztof M (128) 1982 M35 (74) POL Równe 3:42:17,9(125) 11:54:35,6 4:40:19,4
129 164 Lewandowski Robert M (129) 1971 M35 (75) POL Biegam z Radości Warszawa 4:00:09,4(175) 11:56:31,3 4:42:15,1
130 311 Wątroba Tomasz M (130) 1987 M18 (45) POL Gdańsk 3:48:43,6(141) 12:01:06,8 4:46:50,6
131 344 Ziembiński Dominik M (131) 1979 M35 (76) POL Beneficjenci Regeneracji Kraków 4:14:51,2(203) 12:01:08,6 4:46:52,4
132 270 Sokalski Grzegorz M (132) 1976 M35 (77) POL - Konstancin-Jeziorna 4:07:28,4(192) 12:04:12,2 4:49:56,0
133 292 Ślaga Dariusz M (133) 1965 M50 (11) POL TG SOKÓŁ, SKIPOL.PL TEAM Zakopane 3:19:27,6(67) 12:04:57,3 4:50:41,1
134 331 Woźniak Michał M (134) 1979 M35 (78) POL Stay Insane Lublin 4:05:50,4(188) 12:05:15,2 4:50:59,0
135 28 Brzozowski Jacek M (135) 1977 M35 (79) POL „Pędziwiatr” Białystok Białystok 3:43:12,1(126) 12:06:02,7 4:51:46,5
136 20 Boratyński Adam M (136) 1977 M35 (80) POL Warszawa 4:15:00,7(204) 12:13:54,7 4:59:38,5
137 31 Cetnarowski Mariusz M (137) 1987 M18 (46) POL Perła Team Wrocław 3:57:07,6(162) 12:16:05,2 5:01:49,0
138 132 Kopeć Paweł M (138) 1982 M35 (81) POL Parkrun Rzeszów Majdan Królewski 4:10:39,5(197) 12:21:36,9 5:07:20,7
139 226 Lisiecki Tomasz M (139) 1975 M35 (82) POL Trzynastka Plus Luboń 3:52:57,5(155) 12:21:36,9 5:07:20,7
140 121 Kluś Kamil M (140) 1990 M18 (47) POL KW Zakopane Zakopane 3:44:14,0(133) 12:23:00,0 5:08:43,8
141 149 Kubin Ireneusz M (141) 1972 M35 (83) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 3:44:12,2(132) 12:23:00,0 5:08:43,8
142 188 Mikołajczyk Bartłomiej M (142) 1983 M35 (84) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Bytom 3:44:09,7(130) 12:23:00,0 5:08:43,8
143 97 Herman Michał M (143) 1990 M18 (48) POL Warszawa 3:49:22,3(144) 12:27:05,9 5:12:49,7
144 58 Demitraszek Adrian M (144) 1985 M18 (49) POL Zakopane 3:39:57,0(121) 12:28:29,9 5:14:13,7
145 143 Król Dariusz M (145) 1965 M50 (12) POL LIMITED RUNNING WARSZAWA 4:12:04,1(201) 12:30:11,9 5:15:55,7
146 75 Fus Maciej M (146) 1985 M18 (50) POL Rzeszów 4:03:15,6(182) 12:30:24,6 5:16:08,4
147 290 Szymkowski Przemsław M (147) 1980 M35 (85) POL Tychy 3:57:58,7(165) 12:32:11,9 5:17:55,7
148 196 Modrzejewski Adam M (148) 1982 M35 (86) POL Klub Wysokogórski Warszawa Warszawa 4:03:09,2(181) 12:32:15,2 5:17:59,0
149 80 GOLEC TOMASZ M (149) 1979 M35 (87) POL GDAŃSK 3:48:02,0(139) 12:33:04,8 5:18:48,6
150 288 Szymański Marcin M (150) 1976 M35 (88) POL Oławska Grupa Biegowa Godzikowice 4:01:17,9(179) 12:33:04,8 5:18:48,6
151 322 Witkowski Tomasz M (151) 1992 M18 (51) POL Kraków 3:55:19,9(158) 12:34:30,7 5:20:14,5
152 86 Grabiński Waldemar M (152) 1973 M35 (89) POL Rogoziński Klub Biegacza Rogoźno 4:04:55,1(186) 12:34:40,4 5:20:24,2
153 339 Zawadzki Karol M (153) 1992 M18 (52) POL Radlinioki w biegu Radlin 4:03:30,4(183) 12:35:30,4 5:21:14,2
154 255 Rzechowski Filip M (154) 1984 M18 (53) POL BigYellowFoot Adventure Team Gdynia 3:58:10,7(169) 12:37:58,7 5:23:42,5
155 173 Łopata Grzegorz M (155) 1983 M35 (90) POL Bielsko-Biała 3:59:05,0(173) 12:38:05,9 5:23:49,7
156 346 Żebracki Wojtek M (156) 1987 M18 (54) POL Prudnik 4:00:30,4(176) 12:38:27,7 5:24:11,5
157 300 Turlej Wojciech M (157) 1980 M35 (91) POL Wilczyce 4:15:05,9(205) 12:42:09,1 5:27:52,9
158 219 Paluch Andrzej M (158) 1973 M35 (92) POL Travel Trail. pl Mielec 3:53:47,8(157) 12:44:59,1 5:30:42,9
159 289 Szymkiewicz Robert M (159) 1968 M50 (13) POL Miedzyrzecz Międzyrzecz 4:11:48,7(200) 12:47:14,9 5:32:58,7
160 340 Zawal Przemysław M (160) 1977 M35 (93) POL Tak, Tak chcę jeszcze Warszawa 4:01:13,3(178) 12:52:49,0 5:38:32,8
161 244 Ptak Radosław M (161) 1986 M18 (55) POL Trenujemy na hołdach Katowice 3:53:41,5(156) 12:54:08,2 5:39:52,0
162 231 Piec Tomasz M (162) 1987 M18 (56) POL #DomkiPiecykowo Katowice 3:48:49,7(142) 12:54:21,4 5:40:05,2
163 55 Dederko Piotr M (163) 1972 M35 (94) POL Białystok 4:19:29,3(221) 12:55:02,5 5:40:46,3
164 73 Furmanowski Paweł M (164) 1994 M18 (57) POL Puszczykowo 3:58:48,7(171) 12:56:17,4 5:42:01,2
165 198 Moroń Artur M (165) 1974 M35 (95) POL Crossfit Południe Chorzów 4:21:58,0(223) 13:03:52,3 5:49:36,1
166 208 Nowak Tomasz M (166) 1981 M35 (96) POL KB Gulon Małogoszcz Małogoszcz 4:15:59,7(206) 13:07:39,4 5:53:23,2
167 159 Latos Sławomir M (167) 1975 M35 (97) POL Wrocław 4:18:49,9(216) 13:08:14,8 5:53:58,6
168 400 Kalicki Grzegorz M (168) 1982 M35 (98) 3:59:30,0(174) 13:08:59,4 5:54:43,2
169 236 Pobłocki Jan M (169) 1957 M50 (14) POL Grupa Trójmiasto/Spartanie Dzieciom Gdańsk 4:28:01,7(233) 13:10:52,8 5:56:36,6
170 222 Paschke Roman M (170) 1978 M35 (99) POL ShipCup Gdynia 4:04:50,6(185) 13:13:39,4 5:59:23,2
171 141 Król Konrad M (171) 1995 M18 (58) POL Stary Sącz 4:18:39,6(215) 13:14:28,3 6:00:12,1
172 129 kolasinski Jarosław M (172) 1959 M50 (15) POL ktm Warszawa 4:22:41,9(224) 13:14:45,0 6:00:28,8
173 110 Kalinowski Piotr M (173) 1978 M35 (100) POL Warszawa 4:19:16,5(218) 13:14:47,8 6:00:31,6
174 259 Siwiec Stanisław M (174) 1956 M50 (16) POL Rzeszów 4:16:42,2(208) 13:19:49,5 6:05:33,3
175 303 Urbaniak Aleksander M (175) 1981 M35 (101) POL Warszawa 4:08:38,0(194) 13:21:33,3 6:07:17,1
176 62 Duda Bartosz M (176) 1977 M35 (102) POL Fizjobiegacze Szczecin Szczecin 4:11:02,3(198) 13:22:25,6 6:08:09,4
177 161 Lechonczak Piotr M (177) 1984 M18 (59) POL Jarosław 4:17:10,2(211) 13:22:25,6 6:08:09,4
178 199 Mucha Piotr M (178) 1979 M35 (103) POL Fizjobiegacze Szczecin Szczecin 4:06:03,2(189) 13:22:25,6 6:08:09,4
179 216 Opowicz Rafał M (179) 1978 M35 (104) POL Szczecin 4:11:05,2(199) 13:22:25,6 6:08:09,4
180 23 Brodowski Michał M (180) 1984 M18 (60) POL Lemon TEAM Kraków 4:19:26,4(220) 13:23:06,9 6:08:50,7
181 294 Świderski Sławomir M (181) 1972 M35 (105) POL Okuniew 4:00:48,5(177) 13:23:56,5 6:09:40,3
182 328 WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF M (182) 1974 M35 (106) POL RADLINIOKI W BIEGU RADLIN 4:20:39,0(222) 13:24:14,8 6:09:58,6
183 163 Leszczyński Maciej M (183) 1971 M35 (107) POL Dynafit Team Bielsko-Biała 4:17:30,8(212) 13:26:18,9 6:12:02,7
184 271 Sokołowski Marcin M (184) 1972 M35 (108) POL KW OPOLE Luboszyce 4:16:56,4(210) 13:27:41,3 6:13:25,1
185 185 Michalak Sławomir M (185) 1967 M50 (17) POL inzynier.eu nosi trailowe botki Pruszków 4:16:43,9(209) 13:29:18,1 6:15:01,9
186 122 Kłosek Jacek M (186) 1989 M18 (61) POL Instal-Tech Team Racibórz 4:33:00,4(240) 13:29:31,5 6:15:15,3
187 65 Dworak Norbert M (187) 1980 M35 (109) POL Kraków 4:26:18,9(232) 13:39:18,2 6:25:02,0
188 269 Socha Piotr M (188) 1986 M18 (62) POL Staniszów 3:48:06,9(140) 13:46:28,1 6:32:11,9
189 197 Morawiec Daniel M (189) 1976 M35 (110) POL BeutySport Łódź 4:30:43,4(236) 13:46:55,0 6:32:38,8
190 296 Tokarz Robert M (190) 1972 M35 (111) POL Tarnów 4:23:28,9(227) 13:52:06,3 6:37:50,1
191 8 Bartosiewicz Adam M (191) 1977 M35 (112) POL OCR Polska Gryfino 4:41:43,2(266) 13:54:29,0 6:40:12,8
192 191 Miśków Marcin M (192) 1984 M18 (63) POL ZARAZIĆ PASJĄ Żory 4:36:02,9(254) 13:55:31,4 6:41:15,2
193 241 Pontus Robert M (193) 1985 M18 (64) POL Cała Oleśnica Biega & VRC Olesnica 4:17:46,8(213) 13:56:56,5 6:42:40,3
194 133 Korba Michał M (194) 1976 M35 (113) POL Warszawa 4:23:50,8(228) 13:56:57,8 6:42:41,6
195 239 Pokotycki Denis M (195) 1990 M18 (65) POL Otomo STP / Programa.pl Poznań 4:33:19,3(245) 14:01:25,7 6:47:09,5
196 278 Stolarski Maksymilian M (196) 1982 M35 (114) POL LEGENDS-TO-BE Poznań 4:33:20,5(246) 14:01:25,7 6:47:09,5
197 233 Piotrkowski Rafael M (197) 1981 M35 (115) POL Wrocław 4:51:51,6(277) 14:05:01,3 6:50:45,1
198 335 Wruk Remigiusz M (198) 1971 M35 (116) POL BIEG OPOLSKI Opole 4:29:20,2(234) 14:08:16,0 6:53:59,8
199 212 Ochocki Mateusz M (199) 1981 M35 (117) POL Oldboj Łuszczanowice Kleszczów 3:57:28,6(163) 14:10:09,7 6:55:53,5
200 98 Hofman Paweł M (200) 1985 M18 (66) POL Warszawa 4:25:25,1(231) 14:10:11,3 6:55:55,1
201 130 Kolczak Marek M (201) 1981 M35 (118) POL bb runners Rudzica 5:18:04,7(292) 14:10:21,2 6:56:05,0
202 192 MITANA ROBERT M (202) 1974 M35 (119) POL WOJOWNIK ZAKOPANE 4:12:30,9(202) 14:13:42,8 6:59:26,6
203 53 Dąbrowski Krzysztof M (203) 1987 M18 (67) POL Nadmorski Biegacz Gdańsk 4:33:22,2(247) 14:13:49,0 6:59:32,8
204 142 Król Mieczysław M (204) 1980 M35 (120) POL Ultratata OPOLE 4:29:26,7(235) 14:13:49,0 6:59:32,8
205 295 Tłusty Grzegorz M (205) 1974 M35 (121) POL Beneficjenci Regeneracji Kraków 4:42:06,1(267) 14:17:20,6 7:03:04,4
206 248 Rostworowski Jerzy M (206) 1988 M18 (68) POL KW Warszawa Warszawa 4:36:05,0(255) 14:17:38,3 7:03:22,1
207 260 Skalski Tomasz M (207) 1967 M50 (18) POL Scania Warszawa 4:37:24,5(257) 14:17:52,0 7:03:35,8
208 139 Król Michał M (208) 1987 M18 (69) POL Puławy 4:36:59,1(256) 14:18:03,2 7:03:47,0
209 154 Kuncewicz Sławomir M (209) 1976 M35 (122) POL Gdańsk 4:34:15,1(248) 14:18:23,3 7:04:07,1
210 265 Skwierczyński Dariusz M (210) 1973 M35 (123) POL Sulejówek 4:39:22,9(260) 14:24:46,6 7:10:30,4
211 186 Michalski Mateusz M (211) 1983 M35 (124) POL bb runners Jaworze 5:18:02,6(291) 14:25:35,4 7:11:19,2
212 207 Nowak Łukasz M (212) 1981 M35 (125) POL NBR Team / Vege Słonik Team Poznań 4:33:02,5(241) 14:25:49,4 7:11:33,2
213 213 Odija Leszek M (213) 1977 M35 (126) POL Wiry 4:33:02,5(242) 14:25:49,7 7:11:33,5
214 115 KIDA ANDRZEJ M (214) 1979 M35 (127) POL LOS TREPOS COMPANIEROS KRAKÓW 5:03:02,2(281) 14:26:44,6 7:12:28,4
215 39 Ciepliński Rafał M (215) 1975 M35 (128) POL Brodnica Biega Brodnica 4:48:47,4(275) 14:27:22,1 7:13:05,9
216 61 Drozdowicz Paweł M (216) 1983 M35 (129) POL IP-Serwis.pl Brodnica 4:48:41,7(273) 14:27:22,1 7:13:05,9
217 79 GERKA JACEK M (217) 1980 M35 (130) POL BRODNICA BIEGA BRODNICA 4:48:42,9(274) 14:27:22,1 7:13:05,9
218 108 Jarosz Jarosław M (218) 1973 M35 (131) POL Opole 4:34:46,7(249) 14:27:45,8 7:13:29,6
219 232 Piętka Kamil M (219) 1982 M35 (132) POL Luboń 4:39:51,6(261) 14:31:19,3 7:17:03,1
220 301 Tyczyński Ryszard M (220) 1983 M35 (133) POL Combat 56 Gliwice 4:35:31,1(252) 14:31:37,1 7:17:20,9
221 267 Smoter Damian M (221) 1982 M35 (134) POL Wrocław 4:08:48,7(195) 14:32:12,4 7:17:56,2
222 332 Wójcik Krzysztof M (222) 1981 M35 (135) POL Warszawa 4:48:19,0(271) 14:32:52,2 7:18:36,0
223 144 KRUZEL RAFAŁ M (223) 1971 M35 (136) POL Biegowe Misie Legnica 5:06:16,6(284) 14:36:13,8 7:21:57,6
224 51 Dąbrowa Piotr M (224) 1988 M18 (70) POL Decathlon Skarżysko-Kamienna 4:16:31,2(207) 14:44:16,8 7:30:00,6
225 211 Obradović Paweł M (225) 1975 M35 (137) POL Brembo Czeladź 4:18:18,6(214) 14:44:57,5 7:30:41,3
226 21 Braun Krzysztof M (226) 1974 M35 (138) POL Smartoys Warszawa 4:32:09,9(237) 14:48:02,6 7:33:46,4
227 56 Deiniuk Roman M (227) 1992 M18 (71) POL Warszawa 4:40:05,8(263) 14:48:02,6 7:33:46,4
228 254 Rybacki Dariusz M (228) 1977 M35 (139) POL nauczyciel Sieradz 4:48:39,1(272) 14:52:16,4 7:38:00,2
229 124 Knurowski Marcin M (229) 1971 M35 (140) POL - Przedmoście 5:00:14,7(279) 14:54:25,8 7:40:09,6
230 312 Weremjewicz Marcin Wiktor M (230) 1973 M35 (141) POL Gdynia 4:24:08,0(229) 14:54:28,0 7:40:11,8
DNF 325 Włodarkiewicz Dominik M 1974 M35 POL NBR Team Poznań 2:45:58,7(9)
DNF 93 Guroś Dawid Vegan M 1982 M35 POL Nowy Targ 2:50:30,2(12)
DNF 205 Nikiel Szymon M 1990 M18 POL Adidas Terrex / Nutrend Team Bielsko Biała 2:52:52,7(15)
DNF 42 Czaja Jakub M 1980 M35 POL Czaja Training System CTS Gdansk 2:56:39,4(21)
DNF 330 Woźniak Michał M 1990 M18 POL SklepBiegacza Chełm/Kraków 2:58:52,8(23)
DNF 319 Wiśniewski Piotr M 1983 M35 POL Dynafit Team Będzin 3:02:29,8(27)
DNF 309 Wasiewicz Adam M 1983 M35 POL trenerbiegania.pl Warszawa 3:15:23,6(50)
DNF 71 Florek Sebastian M 1984 M18 POL NORAFSPORT Gaboń 3:26:53,3(89)
DNF 96 Gwizdalski Przemysław M 1979 M35 POL Monkey's Grip Oława 3:36:03,0(112)
DNF 298 Trocki Michał M 1979 M35 POL obozygorskiepl Warszawa 3:49:35,7(146)
DNF 10 BEDNORZ MAREK M 1981 M35 POL Feniks PGE Elektrownia Opole OPOLE 3:58:57,8(172)
DNF 275 Starzyński Piotr M 1971 M35 POL CTS Warszawa 4:04:08,8(184)
DNF 218 PACHO SYLWESTER M 1971 M35 POL PAPIKI GRYBÓW 4:09:13,8(196)
DNF 171 Łajtar Krzysztof M 1970 M35 POL Komarówka Podlaska 4:19:14,9(217)
DNF 106 Janowski Bogdan M 1966 M50 POL Warszawa 4:24:28,3(230)
DNF 3 Baluta Paweł M 1981 M35 POL KWW Warszawa 4:32:44,1(239)
DNF 99 Hofman Adam M 1980 M35 POL - Wrocław 4:39:15,3(258)
DNF 17 Bładyko Damian M 1985 M18 POL BYLE DO METY Gdynia 4:39:58,5(262)
DNF 177 Mackiewicz Roman M 1965 M50 POL Łódź Running Team Łódź 4:41:02,4(265)
DNF 253 RUTKOWSKI MARIAN M 1947 M50 POL Świat Maratończyka Kożuchów Kożuchów 4:50:13,6(276)
DNF 135 Kosmala Bartosz M 1974 M35 POL KOSMALA Team Kraków 5:04:20,6(283)
DNF 112 Kamiński Robert M 1976 M35 POL 12tri.pl Warszawa 5:13:30,3(286)
DNF 138 Krempa Sławomir M 1985 M18 POL Bytom 5:16:22,8(288)
DNF 102 Jackowski Jacek M 1972 M35 POL JGB Jarosław 5:17:04,3(290)
DNF 180 MALINOWSKI ZBIGNIEW M 1954 M50 POL KOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓW KOŁOBRZEG 5:26:11,7(293)
DNF 43 Czajka Piotr M 1968 M50 POL warszawa 5:26:17,6(295)
DNF 193 Mleczko Marek M 1965 M50 POL Krynica - Zdrój 5:29:14,5(297)
DNF 38 Chylewski Paweł M 1982 M35 POL Bydgoszcz 5:30:29,0(298)
DNF 34 Chmielewski Przemysław M 1985 M18 POL Drużyna A Warszawa
DNS 35 Chojnacki Przemysław M 1977 M35 POL Box88 Opole
DNS 83 Góral Robert M 1975 M35 POL No Excuses Team Gniezno
DNS 166 Lichota Tomasz M 1989 M18 POL Świdnica
DNS 182 MARCINIAK ANDRZEJ M 1974 M35 POL w kółko biegamy Mława
DNF 238 Podsiadły Robert M 1959 M50 POL Chata Biegacza K34 Zakopane WROCŁAW
DNS 349 Żywicki Paweł M 1987 M18 POL Grupa Kali74 Lutynia

BGTimeSport © 2015-2020